«Самопоміч» заявила про необхідність аудиту комунальних підприємств Львова

Депутати Львівської міськради із фракції «Самопоміч» закликали провести аудит комунальних підприємств міста. Про це йдеться у заяві фракції, оприлюдненій у середу, 17 червня.

Об этом сообщает Редакция news

Впродовж 2018 та 2019 рр. у Львові вже ретельно перевірили всі міські підприємства комунального сектору, нагадаують депутати. Цим займалися і міжнародні аудиторські компанії, і Державна аудиторська служба України.

У «Самопомочі» зазначають, що карантин вже призвів до кризи, зачепивши багато галузей життя міста, а відтак зараз надважливо оптимізувати фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста аби максимально ефективно використовувати всі активи.

«Дієвою допомогою в реалізації вищезазначеного стане долучення Львівської міської ради до Програми підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного «Пакету Солідарності» від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Ці кошти, під пильним контролем аудиторів, будуть спрямовані на подолання кризи, аби зберегти безперебійне водо- та теплопостачання в домівки мешканців, роботу комунального транспорту та інших служб життєзабезпечення міста», – йдеться у повідомленні.

Відтак депутати закликали керівників міських комунальних підприємств звернутися до державної аудиторської служби і надалі залучати аудиторів до перевірок, бо, на їх думку, лише так можна уникнути «поглиблення кризи в період невизначеної турбулентності».Джерело статті: “https://zaxid.net/samopomich_zayavila_pro_neobhidnist_auditu_komunalnih_pidpriyemstv_lvova_n1503734”