В Ірані заявляють, що вже відправили "чорні скриньки" зі збитого літака МАУ до Франції

последние новости в Украине останні новини в Україні


Іран відправив до Франції "чорні скриньки" з пасажирського літака української компанії МАУ, який був збитий в Тегерані в січні. Очікується, що результати будуть оприлюднені протягом кількох днів.

Об этом сообщает Слон РУ

В Ірані заявили, що відправили до Франції "чорні скриньки" зі збитого пасажирського літака української компанії МАУ. Про це повідомляє УНН з посиланням на AP в суботу, 18 липня.

"Напівофіційне інформаційне агентство Ірану повідомляє, що "чорні скриньки" українського пасажирського літака, який іранські збройні сили помилково збили в січні, були доставлені до Франції для розшифровки", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у повідомленні процитовано помічника міністра закордонних справ Ірану Мохсена Бахарванда. У ньому йдеться про те, що "чорні скриньки" збитого літака "були доставлені до Парижа в п’ятницю в супроводі співробітників іранської цивільної авіації та судових органів". За словами Бахарванда, що "чорні скриньки" будуть розшифровані у Парижі в понеділок.

Нагадаємо, 2 липня Франція запропонувала Україні спільно розшифрувати "чорні скриньки" збитого в Ірані літака МАУ. Також повідомлялось, що Іран відмовляється обговорювати з Україною компенсації за збитий літак МАУ.



Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/v-irani-zayavlyayut-scho-vzhe-vidpravili-chorni-skrinki-zi-zbitogo-litaka-mau-do”