В. Зеленський запросив принца Вільяма разом із дружиною відвідати Україну


Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з членами королівської родини Великої Британії запросив герцога Кембриджського та герцогиню Кембриджську відвідати Україну з візитом.

Об этом сообщает Русский слон

В Офісі відзначили, що це перша аудієнція Президента України Володимира Зеленського у членів королівської родини.

Під час аудієнції глави Української держави Його Величність принц Уїльям відзначив важливість офіційного візиту Президента України до Великої Британії. Володимир Зеленський наголосив на теплому прийомі, який відчуває українська делегація у Великій Британії, та важливості підтримки міжлюдських контактів.

- Людські контакти завжди найважливіші для країн. Україна і Великобританія розділяють бачення щодо багатьох питань, — сказав глава держави.

Під час зустрічі відбувся обмін думками з низки питань міжнародного порядку денного, зокрема щодо екологічних ініціатив, а також двосторонньої взаємодії з питань медичної реабілітації військовослужбовців, гендерної та соціальної рівності, протидії домашньому насильству.

Співрозмовники також обговорили необхідність тісної координації країн світу задля подолання пандемії коронавірусу та забезпечення рівного доступу держав до вакцини у разі її розробки.

Володимир Зеленський запросив Герцога Кембриджського та Герцогиню Кембриджську відвідати Україну з візитом.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/politics/zelenskiy-zaprosiv-princa-vilyama-razom-iz-druzhinoyu-vidvidati-ukrayinu-396438”